Baner BIP

JEDNOSTKA ORGANIZACYJNA: Dział Remontów i Utrzymania Nieruchomości, Wojskowa Akademia Techniczna

MIASTO: Warszawa

STANOWISKO: starszy specjalista

TERMIN SKŁADANIA OFERT: 17 lipca 2024 r.

LINK DO STRONY: bip.wat.edu.pl/ogloszenia/praca/na-pozostale-stanowiska

Przewidywany zakres obowiązków:

Do zakresu obowiązków starszego specjalisty będzie należała obsługa administracyjna/koordynacyjna procesu przygotowania, prowadzenia i rozliczenia remontów, w tym w szczególności:

  • współudział w opracowaniu planów oraz korekt do planów remontów nieruchomości;
  • przygotowywanie, we współpracy z inspektorami nadzoru inwestorskiego, kompletu dokumentów wymaganych do wszczęcia i przeprowadzenia procedur przetargowych zgodnie z ustawą Prawo Zamówień Publicznych;
  • współudział w opracowywaniu dokumentacji będącej podstawą do przeprowadzania procedur zakupowych na usługi niezbędne do realizowania zadań Działu Remontów i Utrzymania Nieruchomości, w tym m.in.: programów funkcjonalno-użytkowych planowanych robót budowlanych i prac projektowych, opisów przedmiotu zamówienia, Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych;
  • kontakt z wykonawcami w zakresie badania rynku, w celu uzyskania ofert na oczekiwane usługi;
  • udział w pracach komisji przetargowych i wizjach lokalnych;
  • udział w przebiegu zadania remontowego, w szczególności w zakresie weryfikowania wymaganych terminów, opracowywania pism, aneksów, kompletowania dokumentacji;
  • kontakt z Wykonawcami, w zakresie prowadzenia spraw bieżących dotyczących realizacji trwającej umowy;
  • udział w opracowywaniu elaboratów rozliczeniowych zakończonych robót;
  • współpraca z Urzędami Administracji Publicznej w sprawach dotyczących prowadzonych zadań remontowych;
  • znajomość i przestrzeganie w praktyce aktów normatywnych dotyczących realizacji robót budowlanych, zamówień publicznych;
  • wykonywanie innych doraźnych poleceń przełożonych, związanych z pracą na zajmowanym stanowisku.

Wymagania od kandydatów:

  • wykształcenie wyższe;
  • posiadanie minimum 3-letniego, udokumentowanego stażu pracy na takim samym lub podobnym stanowisku;
  • dobra znajomość aplikacji MS Office; EZD (Elektroniczne Zarządzanie Dokumentacją);
  • odpowiedzialność, punktualność, umiejętność pracy pod presją czasu;
  • dobra organizacja czasu pracy i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • komunikatywność, otwartość i predyspozycje do pracy zespołowej;
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów;
  • pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie wypoczynku dla pracownika i jego dzieci, niskoprocentowe pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie karty sportowej, wsparcie finansowe w trudnej sytuacji życiowej);
  • możliwość korzystania z Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej;
  • dofinansowanie zakupu okularów korekcyjnych;
  • możliwość wykupienia pakietu opieki medycznej dla pracownika i członków rodziny, a także ubezpieczenia na życie.

Zgłoszenie winno zawierać:

  • życiorys zawodowy (cv);
  • oświadczenie o zapoznaniu się z klauzulą informacyjną dla osób ubiegających się o zatrudnienie oraz o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy, innych niż wymagane przez 2211 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dziennik Ustaw z 2019 r., poz. 1040, z późn. zm.).

Wzory dokumentów dostępne na stronie bip.wat.edu.pl/ogloszenia/praca/wzory-dokumentow-dla-kandydatow.

Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie: 261 837 189 Marzenna Karmel.

Dokumenty należy przesłać pocztą elektroniczną: .

Pliki przesyłane pocztą elektroniczną, zawierające dane osobowe, należy zabezpieczyć hasłem. Po przesłaniu dokumentów należy zadzwonić pod wskazany numer kontaktowy i podać hasło do plików.

Z wybranymi osobami zostanie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna. O terminie rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie.

Uczelnia zastrzega sobie prawo do zakończenia rekrutacji bez podania przyczyny.

Ostateczną decyzję o zatrudnieniu osoby wyłonionej w procesie rekrutacji podejmuje Rektor.

Oferty niespełniające wymagań formalnych oraz wszystkie pozostałe oferty z wyjątkiem oferty wybranego kandydata będą zniszczone w ciągu 30 dni od zakończenia procesu rekrutacji.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony 10 lipca 2024 o godz. 11.18 Robert Drygas