Baner BIP

Rektor-Komendant

Rektor-Komendant

płk prof. dr hab. inż. Przemysław Wachulak


Prorektor ds. wojskowych

prw plk grzegorz kaliciak

płk Grzegorz Kaliciak


Prorektor ds. kształcenia

Prorektor ds. kształcenia

dr hab. inż. Kazimierz Worwa, prof. WAT


Prorektor ds. naukowych

Prorektor ds. naukowych

prof. dr hab. inż. Andrzej Dobrowolski


Prorektor ds. rozwoju

prr plk jacek swiderski

płk dr hab. inż. Jacek Świderski, prof. WAT


Prorektor ds. studenckich

prn dr monika szylkowska

dr hab. Monika Szyłkowska, prof. WAT


Kanclerz

Kanclerz

mgr inż. Stanisław Pitucha

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony 15 listopada 2016 o godz. 13.09 Robert Drygas
Artykuł został zmieniony 25 kwietnia 2017 o godz. 09.23 Robert Drygas
Artykuł został zmieniony 3 grudnia 2018 o godz. 09.16 Robert Drygas
Artykuł został zmieniony 25 stycznia 2019 o godz. 12.41 Robert Drygas
Artykuł został zmieniony 2 kwietnia 2020 o godz. 14.01 Tomasz Matyjaszkiewicz
Artykuł został zmieniony 6 kwietnia 2020 o godz. 11.12 Robert Drygas
Artykuł został zmieniony 1 września 2020 o godz. 09.02 Robert Drygas
Artykuł został zmieniony 1 września 2020 o godz. 09.03 Robert Drygas
Artykuł został zmieniony 8 marca 2021 o godz. 13.27 Robert Drygas
Artykuł został zmieniony 16 lipca 2021 o godz. 07.57 Robert Drygas
Artykuł został zmieniony 16 lipca 2021 o godz. 11.40 Robert Drygas