Baner BIP

INSTYTUCJA: Wydział Elektroniki, Wojskowa Akademia Techniczna

MIASTO: Warszawa

STANOWISKO: 2 etaty asystenta

W GRUPIE PRACOWNIKÓW: dydaktycznych

WYMIAR ETATU: pełny

TERMIN SKŁADANIA OFERT: 18 sierpnia 2024 r.

LINK DO STRONY: bip.wat.edu.pl/ogloszenia/praca/dla-nauczycieli-akademickich

PLANOWANE ZATRUDNIENIE OD: 1 października 2024 r.

Przewidywany zakres obowiązków:

  • realizacja procesu dydaktycznego, prowadzenie wykładów, ćwiczeń, zajęć laboratoryjnych;
  • udział w konferencjach, sympozjach i seminariach naukowych;
  • rozwijanie oraz podnoszenie własnych kwalifikacji;
  • aktywny udział w przedsięwzięciach mających na celu rozwój bazy dydaktycznej;
  • realizacja zadań określonych przez przełożonych, a związanych z zajmowanym stanowiskiem;
  • przestrzeganie przepisów obowiązujących w WAT, w tym dotyczących dyscypliny pracy, ochrony informacji niejawnych, bhp i ochrony ppoż.

Wymagania od kandydatów:

  • spełnienie wymagań określonych w art. 113 Ustawy z dnia 20 lipca 2018 roku Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U. z 2023, poz. 742 z póź. zm.);
  • tytuł zawodowy magistra inżyniera w jednej ze specjalności: elektronika, telekomunikacja, informatyka, mechatronika, automatyka i pokrewne;
  • wiedza w zakresie elektroniki i informatyki;
  • wiedza na temat zastosowania układów mikroprocesorowych i przetwarzania danych cyfrowych w urządzeniach radioelektronicznych;
  • wiedza w zakresie teorii i technik przetwarzania danych w zastosowaniu do rozpoznawania obrazów i sztucznej inteligencji;
  • zdolność do prowadzenia zajęć dydaktycznych typu ćwiczenia rachunkowe i ćwiczenia laboratoryjne z przedmiotów związanych z programowaniem i przetwarzaniem danych w systemach radioelektronicznych;
  • umiejętność tworzenia aplikacji w środowisku MATLAB i w języku C/C++;
  • umiejętność analitycznego myślenia, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność;
  • gotowość do aktywnego uczestnictwa w pracach badawczych związanych z systemami radioelektronicznymi;
  • umiejętność prowadzenia zajęć w języku polskim;
  • udokumentowana znajomość języka angielskiego.

Zgłoszenie do konkursu winno zawierać:

  • podanie o zatrudnienie skierowane do Rektora WAT;
  • kwestionariusz osobowy;
  • życiorys zawodowy (CV); informacja o zainteresowaniach naukowych, osiągnięciach naukowych, dydaktycznych i organizacyjnych;
  • odpisy dyplomów oraz innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje;
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych;
  • oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolność do czynności prawnych;
  • oświadczenie o niekaralności prawomocnym wyrokiem sądowym za przestępstwo umyślne;
  • oświadczenie o niekaralności karą dyscyplinarną pozbawienia prawa do wykonywania zawodu nauczyciela akademickiego na stałe lub czas określony;
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych;
  • oświadczenie, że Wojskowa Akademia Techniczna będzie podstawowym/ dodatkowym miejscem pracy.

Wzory dokumentów dostępne są na stronie bip.wat.edu.pl/ogloszenia/praca/wzory-dokumentow-dla-kandydatow.

Dokumenty należy składać w terminie do 18 sierpnia 2024 r.:

  • osobiście w sekretariacie Wydziału Elektroniki WAT, bud. 45, pok. 114;
  • listownie: Wojskowa Akademia Techniczna, Wydział Elektroniki, 00-908 Warszawa 49, ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2;
  • pocztą elektroniczną: .

Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie +48 261 839 050.

Pliki przesyłane pocztą elektroniczną, zawierające dane osobowe, należy zabezpieczyć hasłem. Po przesłaniu dokumentów proszę zadzwonić pod wskazany/wskazane numery kontaktowe i podać hasło do plików.

Z wybranymi osobami zostanie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna.

O terminie rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie.

Uczelnia zastrzega sobie prawo do zakończenia rekrutacji bez podania przyczyny.

Ostateczną decyzję o zatrudnieniu osoby wyłonionej w procesie rekrutacji podejmuje Rektor.

Oferty niespełniające wymagań formalnych oraz wszystkie pozostałe oferty z wyjątkiem oferty wybranego kandydata będą zniszczone w ciągu 30 dni od zakończenia procesu rekrutacji.

INSTITUTION: Faculty of Electronics, Military University of Technology

CITY: Warsaw

POSITION: 2 x assistant

IN THE GROUP OF EMPLOYEES: teaching

TIME EMPLOYMENT: full

DEADLINE FOR SUBMITTING OFFERS: August 18,  2024

WEBSITE: bip.wat.edu.pl/ogloszenia/praca/dla-nauczycieli-akademickich

PLANNED EMPLOYMENT FROM: October 1. 2024

Expected scope of duties:

  • implementation of the didactic process, conducting lectures, exercises, laboratory classes;
  • participation in conferences, symposia and scientific seminars;
  • developing and improving own qualifications;
  • active participation in projects aimed at the development of the teaching base;
  • performing tasks specified by superiors and related to the occupied position;
  • compliance with the regulations applicable in the Military University of Technology, including those related to discipline work, protection of classified information, health and safety and fire protection

Admission requirements:

  • meets the requirements determined in art. 113 of the Act on Higher Education dated 20 July, 2018 r.;
  • Master of Science Electronic Engineer in one of the following disciplines: Electronics, Telecommunications, Computer science, Mechatronics, Automation, or related fields;
  • knowledge in electronics and information technology (IT);
  • knowledge of the use of microprocessor systems and digital data processing in the radioelectronic devices;
  • knowledge of the theory and techniques of data processing in application to pattern recognition and artificial intelligence;
  • readiness to leading exercises and laboratories in subjects connected with programming and data processing in radioelectronics systems;
  • the ability to create applications in programming environments: Matlab and C++;
  • ability of analytical thinking, teamwork, flexibility;
  • readiness to actively participate in research work related to radioelectronic systems;
  • ability to conduct classes in Polish;
  • documented knowledge of English language.

The competition application should include:

  • a letter of application to the Rector of the Military University of Technology;
  • candidate’s questionnaire;
  • a curriculum vitae: information on scientific interests and on research, organizational and teaching achievements;
  • copies of diplomas and other documents confirming/proving the candidate's qualifications;
  • a declaration of consent to process personal data included in the job application in accordance with the Data Protection Act of;
  • a statement that the candidate/applicant has full capacity to act according to the law in force;
  • a declaration of no charges within a final judgment of a deliberate crime;
  • a declaration of no charges within the disciplinary procedure of the deprivation of rights to practice the profession of academic teacher on a permanent or fixed-term basis/contract;
  • a declaration on the full use of civil rights;
  • a declaration stating whether Military University of Technology is the core or non-core workplace for the applicant.

Documents to download at bip.wat.edu.pl/ogloszenia/praca/wzory-dokumentow-dla-kandydatow.

Documents should be submitted till August 18, 2024:

  • in person to the secretary's office of the Dean of the Faculty of Electronics, Military University of Technology, room 114, building no. 45;
  • by post:    at the Military University of Technology, Faculty of Electronics, 00-908 Warsaw,  gen. Sylwestra Kaliskiego 2;
  • by e-mail: .

Additional information can be obtained by telephone +48 261 837 062.

The files sent by e-mail containing personal data should be password protected. After sending the documents, please call the contact number indicated and provide the password for the files.

The selected candidates will be interviewed.

Selected candidates will be informed about the date of the interviews by phone.

Military University of Technology reserves the right to resign from adjudicating the competition without stating a reason.

The final decision to recruit a person selected by the competition is taken by Rector.

Offers that do not meet the formal requirements and all other offers, except for the offer of the selected candidate, will be destroyed within 30 days from the end of the recruitment process.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony 3 lipca 2024 o godz. 08.43 Robert Drygas