INSTYTUCJA: Studium Szkolenia Wojskowego WAT.

MIASTO: Warszawa.

STANOWISKO: pracownik gospodarczy.

RODZAJ UMOWY: umowa na okres próbny/umowa na czas nieokreślony.

WYMIAR CZASU PRACY: pełny.

TERMIN SKŁADANIA OFERT: do odwołania.

OPIS: Studium Szkolenia Wojskowego WAT zatrudni osoby na okres próbny (z możliwością przedłużenia umowy na czas nieokreślony) do wykonywania prac gospodarczych na terenie strzelnicy WAT.

ZADANIA:

  • utrzymanie obiektów strzelnicy w należytym stanie technicznym, zapewniającym bezpieczeństwo prowadzenia zajęć strzeleckich;
  • utrzymanie porządku i czystości w obiektach i na terenie strzelnicy;
  • obsługa urządzeń technicznych w trakcie prowadzenia zajęć;
  • właściwe zabezpieczenie budynków, obiektów i znajdującego się w nich mienia oraz terenu strzelnicy przed dostępem osób niepowołanych;
  • prowadzenie robót konserwacyjnych i remontowych;
  • przygotowanie obiektów strzelnicy do prowadzenia zajęć strzeleckich i obsługa strzelań.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie: minimum podstawowe.

KONTAKT:

  • Sławomir NOWAK tel. 261-837-472,
  • przesłanie CV na adres:
Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. poniedziałek, 19 listopada 2018 10:01 Robert Drygas
Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 19 listopada 2018 10:02 Robert Drygas