INSTYTUCJA: Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Wojskowej Akademii Technicznej

MIASTO: Warszawa

STANOWISKO: kelner/kelnerka

RODZAJ UMOWY: umowa na okres próbny / umowa na zlecenie

ROZKŁAD CZASU PRACY: równoważny czas pracy

TERMIN SKŁADANIA OFERT: do odwołania

OPIS: Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne WAT zatrudni osoby (również studentów) na okres próbny lub umowę zlecenie do obsługi gości Sekcji Gastronomii Akademickiej, bankietów i imprez okolicznościowych na terenie otwartym WAT.

ZADANIA:

- Przyjmowanie zamówień i obsługa konsumentów.

- Obsługa uroczystości i imprez wieloosobowych.

- Obsługa terminala gastronomicznego i kasy fiskalnej.

- Sporządzanie raportów fiskalnych i rozliczenie obrotu dziennego.

- Zapewnienie estetyki obsługi.

WYMAGANIA:

- wykształcenie min. zasadnicze zawodowe

- kurs kelnerski

KONTAKT:

  • p. Barbara Wąs – 261-83-94-18 , p. Tomasz Gocalski – 261-83-97-70
  • przesłanie CV na adres:   ,
Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. piątek, 13 października 2017 14:43 Marek Zawada
Artykuł został zmieniony. piątek, 13 października 2017 14:48 Marek Zawada