Baner BIP

Nazwa jednostki: Wydział Nowych Technologii i Chemii, Wojskowa Akademia Techniczna, Warszawa

Nazwa stanowiska: Stypendysta (5 stanowisk)

Wymagania:

Do realizacji projektu poszukuje się stypendysty spełniającego następujące warunki:

  • student studiów II stopnia – dziennych, kierunków: chemia
  • znajomość zagadnień związanych z syntezą organiczną ciekłych kryształów
  • ukończone studia inżynierskie na uczelni technicznej – na wydziałach: chemicznym lub zbliżonym
  • gotowość do bezpośredniego (osobistego) kontaktu z kierownikiem projektu najmniej pięć razy w tygodniu w okresie stypendialnym,
  • gotowość do codziennej pracy w laboratorium
  • dobra znajomość angielskiego

Opis zadań:

Celem projektu jest opracowanie syntezy nowych mezogenych materiałów luminescencyjnych.

Zadania studenta stypendysty:

  • badania literaturowe dot. doboru metod syntezy
  • synteza koniecznych syntonów
  • synteza wskazanych związków oraz ich oczyszczenie
  • zbadanie podstawowych właściwości mezomorficznych oraz spektralnych

Typ konkursu: NCN: OPUS

Termin składania ofert: 19.03.2020 r.

Warunki zatrudnienia:

Miejsce pracy: Wojskowa Akademia Techniczna

Przewidywany okres wypłaty stypendium: od 3 do 24 miesięcy

Początek stypendium: marzec 2020

Wysokość stypendium 1000 zł/mies. (w ramach umowy o stypendium)

Dodatkowe informacje:

Wymagane dokumenty:

  • List motywacyjny (w języku angielskim)
  • Curriculum Vitae (w języku polskim lub angielskim)
  • Kopia dyplomu ukończenia studiów I stopnia z suplementem (może być kserokopia)

Aplikację prosimy składać drogą elektroniczną na adres : do dnia 19.03.2020 r. Temat wiadomości „Rekrutacja OPUS NematExPol”. Zamawiający potwierdzi wpływ ofert drogą elektroniczną.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))

Zobacz więcej: https://poradnikpracownika.pl/-co-zmienila-nowa-klauzula-w-cv-po-wejsciu-rodo.)

O wyborze kandydata decydować będzie parametryczna ocena ich osiągnięć naukowych i wyróżnień zgodnie z Regulaminem przyznawania stypendiów naukowych dla młodych naukowców w projektach badawczych, opublikowanym na stronie internetowej Narodowego Centrum Nauki. https://www.ncn.gov.pl/sites/default/files/pliki/uchwaly-rady/2019/uchwala25_2019-zal1.pdf.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony 11 marca 2020 o godz. 15.19 Tomasz Matyjaszkiewicz