Baner BIP

JEDNOSTKA ORGANIZACYJNA: Biblioteka Główna, Wojskowa Akademia Techniczna

MIASTO: Warszawa

STANOWISKO: starszy bibliotekarz

RODZAJ UMOWY: umowa o pracę; pełny etat

TERMIN SKŁADANIA OFERT: do 16 października 2024 r.

LINK DO STRONY: bip.wat.edu.pl/ogloszenia/praca/na-pozostale-stanowiska

PLANOWANE ZATRUDNIENIE: od 1 listopada 2024 r.

Przewidywany zakres obowiązków:

  • udostępnianie źródeł informacji zgromadzonych w jednostkach organizacyjnych Biblioteki Głównej i w innych źródłach informacji i bibliotekach;
  • obsługa systemu bibliotecznego ALEPH oraz obsługa elektronicznych baz danych prenumerowanych przez Bibliotekę;
  • obsługa aplikacji „Zapytaj bibliotekarza”;
  • tworzenie przekazów medialnych dla użytkowników Biblioteki;
  • współpraca z zespołem OINiP w tworzeniu tematycznych wystaw i grafik prezentacyjnych w zakresie efektywnego korzystania z usług biblioteczno-informacyjnych i elektronicznych baz danych;
  • wspomaganie prac digitalizacyjnych i repozytoryjnych,

Wymagania od kandydatów:

  • wykształcenie wyższe;
  • minimum 6 lat doświadczenia zawodowego;
  • umiejętność organizacji pracy i wyznaczenia priorytetów;
  • komunikatywność, kultura osobista i umiejętność pracy w zespole;
  • chęć rozwoju zawodowego.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość podstaw programu Aleph
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – stawiamy na długoletnią współpracę;
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju;
  • pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30;
  • wynagrodzenie dwuskładnikowe – wynagrodzenie zasadnicze + dodatek stażowy do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy;
  • możliwość przystąpienia do grupowego pracowniczego ubezpieczenia na życie, kasy zapomogowo-pożyczkowej, PPK;
  • świadczenia socjalne, m.in. dofinansowanie wypoczynku.

Zgłoszenie winno zawierać:

  • życiorys zawodowy (CV);
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych.

Wzór oświadczenia dostępny jest na stronie bip.wat.edu.pl/ogloszenia/praca/wzory-dokumentow-dla-kandydatow.

Dokumenty należy składać w terminie do 16 października 2024 r.:

  • pocztą elektroniczną: .

Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie: 261 839 209.

Pliki przesyłane pocztą elektroniczną, zawierające dane osobowe, należy zabezpieczyć hasłem. Po przesłaniu dokumentów proszę zadzwonić pod wskazany numer kontaktowy i podać hasło do plików.

Z wybranymi osobami zostanie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna.

Zastrzegamy sobie prawo weryfikacji wymagań na stanowisku, w szczególności umiejętności językowych i doświadczenia udziału w programach stypendialnych.

O terminie rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie.

Uczelnia zastrzega sobie prawo do zakończenia rekrutacji bez podania przyczyny.

Ostateczną decyzję o zatrudnieniu osoby wyłonionej w procesie rekrutacji podejmuje Rektor.

Oferty niespełniające wymagań formalnych oraz wszystkie pozostałe oferty z wyjątkiem oferty wybranego kandydata będą zniszczone w ciągu 30 dni od zakończenia procesu rekrutacji.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony 26 września 2024 o godz. 11.59 Robert Drygas