INSTYTUCJA: Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Wojskowej Akademii Technicznej
MIASTO: Warszawa
STANOWISKO: recepcjonistka-referent administracyjny
RODZAJ UMOWY: umowa o pracę (3 miesięczny okres próbny)
ROZKŁAD CZASU PRACY: równoważny czas pracy
TERMIN SKŁADANIA OFERT: do odwołania
OPIS: Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne WAT zatrudni recepcjonistkę w części hotelowej w Domu Asystenta.

ZADANIA:

  •  wykonywanie czynności dotyczących obsługi gości Domu Asystenta (rezerwacje, meldunki, rozliczenia) oraz współpraca z innymi służbami w obiekcie, tj. pokojowe, technik konserwator;
  •  prace dotyczące rozliczenia pobytu gości Domu Asystenta (obsługa kasy fiskalnej, wystawianie faktur);
  •  sprawowanie stałego nadzoru nad budynkiem Domu Asystenta i powiadamianie odpowiednich służb o ewentualnych nieprawidłowościach.

WYMAGANIA:

  • - wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, pożądane: średnie.
  • - znajomość języków obcych: niezbędne: angielski – poziom podstawowy, pożądane: angielski – poziom komunikatywny

KOMPETENCJE:

  • - uczciwość,
  • - odpowiedzialność,
  • - zdolność rozwiązywania problemów,
  • - samodzielność.

KONTAKT:

  • p. Anna Piotrkowska – 261-83-73-64 , p. Tomasz Gocalski – 261-83-97-70
  • przesłanie CV na adres:   ,
Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. wtorek, 09 kwietnia 2019 13:18 Marek Zawada
Artykuł został zmieniony. czwartek, 23 maja 2019 11:03 Marek Zawada
Artykuł został zmieniony. czwartek, 23 maja 2019 11:05 Marek Zawada