Operator-programista centrum frezarskiego CNC

INSTYTUCJA: Wydział Mechatroniki i Lotnictwa Wojskowej Akademii Technicznej, Instytut Techniki Lotniczej;
MIASTO: Warszawa;
STANOWISKO: Operator-programista centrum frezarskiego CNC;
RODZAJ UMOWY: umowa na okres próbny / umowa o pracę;
ROZKŁAD CZASU PRACY: równoważny czas pracy;
TERMIN SKŁADANIA OFERT: do odwołania;

OPIS:

Programista - operator centrum obróbkowego CNC, sprawnie obsługujący komputer ze stanowiskiem CAM (NX-CAM ). Praca w laboratorium Instytutu Techniki Lotniczej przy wykonywaniu elementów oprzyrządowania (formy, elementy układów samolotów) oraz krótkoseryjnej produkcji precyzyjnej.

ZADANIA:

  • umiejętność obsługi maszyn CNC, w szczególności HAAS VF4 (5 osi), Kimla BPF 2030 (5 osi);
  • znajomość obróbki skrawaniem (technologia, dobór narzędzi) i rysunku technicznego;
  • umiejętność programowania z wykorzystaniem sterownika maszyny;
  • umiejętność programowania z wykorzystaniem komputera z oprogramowaniem NX CAM;
  • praktyka na podobnym stanowisku;
  • zaangażowanie, chęć i umiejętność uczenia się;
  • solidność, odpowiedzialność;

Mile widziane:

  • umiejętność obsługi i programowania innych maszyn narzędziowych (elektrodrążarki drutowe);

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe;

KONTAKT:

przesłanie CV na adres:

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. czwartek, 31 stycznia 2019 08:43 Marek Zawada