INSTYTUCJA: Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Wojskowej Akademii Technicznej
MIASTO: Warszawa
STANOWISKO: pracownik gospodarczy - pokojowa
RODZAJ UMOWY: umowa na okres próbny
ROZKŁAD CZASU PRACY: podstawowy czas pracy
TERMIN SKŁADANIA OFERT: do odwołania
OPIS: Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne WAT zatrudni osoby na okres próbny do pracy jako pokojowe w części hotelowej w Domu Asystenta.

ZADANIA:

- sprzątanie pokoi i części wspólnej wraz z myciem okien, drzwi, praniem zasłon;
- wymiana pościeli, ręczników i  kosmetyków, przygotowanie pościeli do pralni;
- kontrola właściwego stanu technicznego, dbałość o prawidłowe doposażenie pokoi w sprawny sprzęt;
- obsługa imprez akademickich w zakresie gastronomicznym.
- sprzątanie pomieszczeń produkcyjnych i magazynowych.

WYMAGANIA:

- wykształcenie min. podstawowe, pożądane: zasadnicze zawodowe

KOMPETENCJE:

- uczciwość,
- odpowiedzialność,
- samodzielność i sumienność.

KONTAKT:

  • p. Anna Piotrkowska – 261-83-73-64 , p. Tomasz Gocalski – 261-83-97-70
  • przesłanie CV na adres:   ,
Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. czwartek, 15 marca 2018 10:45 Marek Zawada