INSTYTUCJA: Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Wojskowej Akademii Technicznej

MIASTO: Warszawa

STANOWISKO: kucharz/kucharka

RODZAJ UMOWY: umowa na okres próbny

ROZKŁAD CZASU PRACY: równoważny czas pracy

TERMIN SKŁADANIA OFERT: do odwołania

OPIS: Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne WAT zatrudni osoby (również studentów) na okres próbny do pracy na kuchni w Sekcji Gastronomii Akademickiej.

ZADANIA:

- pobieranie i przygotowanie surowców do produkcji.

- produkcja potraw z zachowaniem technologii i receptur.

- porcjowanie i wydawanie dań gotowych z zachowaniem właściwej gramatury i estetyki.

- rozliczenie się z surowców powierzonych do produkcji.

WYMAGANIA:

- wykształcenie min. zasadnicze zawodowe

- kurs kucharski

- umiejętność  pracy w zespole

- zdolność pracy pod presją czasu.

KONTAKT:

  • p. Barbara Wąs – 261-83-94-18 , p. Tomasz Gocalski – 261-83-97-70
  • przesłanie CV na adres:   ,
Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. piątek, 13 października 2017 14:45 Marek Zawada
Artykuł został zmieniony. piątek, 13 października 2017 14:48 Marek Zawada