Baner BIP

INSTYTUCJA: Wojskowa Akademia Techniczna – Dział Zaopatrywania

MIASTO: Warszawa

STANOWISKO: magazynier

RODZAJ UMOWY: umowa o pracę

ROZKŁAD CZASU PRACY: podstawowy czas pracy

TERMIN SKŁADANIA OFERT: do odwołania

ZADANIA

  • prowadzenie gospodarki magazynowej w zakresie elektronicznej ewidencji w systemie magazynowym;
  • prowadzenie gospodarki magazynowej i ewidencji w zakresie oznakowania towarów oraz segregacja, przechowywanie i zabezpieczanie towarów zgodnie z przepisami;
  • sporządzanie dokumentów przychodowych na przyjęty do magazynu towar;
  • kontrola zgodności cen i jakości materiałów dostarczanych na podstawie umów zawartych z dostawcami;
  • zgłaszanie zbędnego mienia i towarów do upłynnienia lub wybrakowania;
  • prowadzenie systematycznej kontroli faktycznych stanów magazynowych.

WYMAGANIA

  • wykształcenie średnie techniczne-chemiczne;
  • znajomość aktualnych przepisów z zakresu gospodarki materiałami chemicznymi.

KOMPETENCJE

  • wiedza specjalistyczna;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • samodzielność;
  • odpowiedzialność.

KONTAKT

  • Ewa Marek – tel. 261-839-648
  • przesłanie CV na adres:
Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony 16 września 2019 o godz. 15.29 Robert Drygas